Marcel SCHMIDT (Trnava)
Martin JEŽÍK (Trenčín)
Peter ŠIMON (Komárno)

Zápas :
Od prvých minút sme začali na súpera vývíjať tlak. V 2.minúte Juska uvolnil Hejčíka, ktorý ale prestelil. V 5. minúte prihral Číž pred bránu voľnému Ondrejkovi, ktorý pomedzi brankárové nohy dával na 1:0. S prvej akcie hostí v 12. minúte vyrovnával Santai. V 21. minúte zahrával Černák priamy kop, ktorému chýbali centimetre aby sme mohli vyhrávať. V 29. minúte mal brankár hostí veľké šťastie a domáci Juska nešťastie, keď sa ocitol sám pred bránou, ale nedokázal streliť gól. Do polčasu stihol Černák niekoľko krát prestreliť bránu. Domácim chýbalo šťastie, keď množstvo šancí nestačilo na vsietenie víťazného gólu. V 72. minúte po dvoch minútach strávených na ihrisku sa presadil Páleník, ktorého gól ale pre údajný ofsajd neplatil. Fanúšikov zdvihla zo sedadiel strela Martina Chrena, ktorá znamenala náš druhý gól. Zápas sa hral za silného vetra, s ktorého sme ťažili najmä v prvom polčase. Výsledku neprospel ani výkon rozhodcu, ktorý každé naše rýchle prečíslenie odpískal ako ofsajd. Našťastie platilo že lepší vyhral.

Hodnotenie hráčov (fcvion.szm.sk) :
Patrik BREZINA 6 - s mála súperovych šancí dostal gól
Patrik PAVLENDA 8 - opäť hral viac dopredu, veľmi dobrý výkon
Jozef DUDÁŠ 7 - dobrý výkon, pre zranenie musel byť vystriedaný
Peter FARKAŠ 7 - dobrý výkon, odviedol dobrú prácu na svojom poste
Tomáš HUBOČAN 7 - dobrý výkon, v zápase predviedol pár technických "fintičiek"
Martin ONDREJKA 8 - veľmi dobrý výkon, strelil prvý gól zápasu
Vladimír CIFRANIČ 6 - priemerný výkon
Ľuboš ŠTUCIKA 4 - nemal dostatok času
Peter ČERNÁK 8 - oddýchnutý (v poslednom zápase nehral), veľmi dobrý výkon
Ján JUSKA 8 - opäť veľmi dobrý výkon, mohol steliť svoj prvý gól, veľmi dobre hral v strede
Ondrej ČÍŽ 7 - dobrý výkon, nebol však taký aktívny ako v poslednom zápase
Richard HEJČÍK 7 - viac krát ohrozil súperovu bránu, chýbala však efektivita
Martin CHREN 9 - dal dôležitý gól na 2:1, takisto mal viac šancí streliť gól, postava zápasu
Michal PÁLENÍK 8 - za posledných 20. minút, ktorých strávil na ihrisku hral veľmi dobre
výkon rozhodcu : 4 - veľmi slabý výkon